Çekmeköy Şehit Vefa Karakurdu Anaokulu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
147 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özgül YAMAN
  • ADRES: Koçullu Mah. Karasu Cad. Ayaz Sok. No1 Çekmeköy /İSTANBUL OKULUMUZ İLÇE MERKEZİNE 18 KM UZAKLIKTADIR.OKULUMUZA 138,9 H VE 9 ÇN NUMARALI İETT OTOBÜSLERİ İLE ULAŞIM SAĞLANABİLMEKTEDİR.
  • TELEFON: 0 2164358377
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00-14:00
SERVİS SAATLERİ 08:30-14:30
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Koçullu Mah. Karasu Cad. Ayaz Sok. No1 Çekmeköy /İSTANBUL OKULUMUZ İLÇE MERKEZİNE 18 KM UZAKLIKTADIR.OKULUMUZA 138,9 H VE 9 ÇN NUMARALI İETT OTOBÜSLERİ İLE ULAŞIM SAĞLANABİLMEKTEDİR.

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Okulumuz Ömerli Belediyesi tarafından eski Koçullu İlkokulu’nun bulunduğu arazi üzerine 2009 yılında inşa edilmiştir. Okulumuz toplam 4 Sınıf,1 Çok Amaçlı Salon,1 Mutfak ve 1 Yemekhaneden oluşmaktadır. 2009 yılının Haziran ayında  eğitim- öğretime açılmıştır. Koçullu Köyü Anaokulu adı ile açılan okulumuza 2017 yılında,10 Aralık 2016 tarihinde İstanbul Beşiktaş ilçesinde gerçekleştirilen hain saldırı sonucu Şehit olan Emniyet Müdürü Sayın Vefa Karakurdu’nun adı verilmiştir. Okulumuzda, 1 Okul Müdürü,2 Öğretmen ve 2 Yardımcı Personel görev yapmaktadır.

Vizyon : Çevremizdeki eğitim kurumları arasında en çarpıcı kurum ve okulöncesi kurumları arasında lider kurum olmak.4

Misyon : Milli Eğitim Temel Kanununun çerçevesinde;Öğrencilerimizin bireysel gelişim özelliklerinin göz önünde tutularak ve kendilerini gerçekleştirme fırsatlarının yaratıldığı ortamlarda alanında eğitim almış uzman eğitimciler ile en etkin eğitim-öğretim metotları kullanarak Öğrencilerimize eğitim vermektir. Öğrencilerimizi;araştırarak, sorgulayarak, yaparak / yaşayarak bilgi ve beceri sahibi olmalarını sağlamaktır.

Başarılar : 2015 İSTANBUL EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER ÖDÜLÜ BEYAZ BAYRAK BESLENME DOSTU OKUL ÖDÜLÜ

Projeler : TAŞINIR KÜTÜPHANE PROJESİ DOĞA DOSTU OKUL PROJESİ BESLENME DOSTU OKUL PROJESİ VELİ AKADEMİLERİ PROJESİ DEĞERLER EĞİTİMİ PROJESİ

Öğretmen :5

Öğrenci :41

Derslik :4

Spor Salonu :1

BT Sınıfı :1

Yemekhane :1

Diğer özellikler

Isı sistemi : DOĞALGAZ İnternet bağlantısı : ADSL (8 Mbit)

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.